Podziel sie!

Zamszoweszpilkidamskie--deichmanncom--1340306 PWygodne szpilki? To niemożliwe! A jednak znalazłam takie, które są niezwykle wygodne i zgrabne.

Szpilki w mojej pracy to podstawa. Mam za sobą różne marki od topowych, po mniej znane i mniej rozpoznawalnych marki. Niestety większość jest idealna tylko w sklepie. Na codziennym wybiegu w pracy kompletnie się nie sprawdzają. Gdy większość czasu w pracy spędzamy w szpilkach, to stopy bolą, powstają odciski, obrywa śródstopie a do tego często zmienia się kształt naszej stopy. W najgorszej sytuacji są osoby z halluksami lub kłopotami ze śródstopiem. Szpilki to dla nich prawdziwa katorga.

Moje stopy są bardzo delikatne, wrażliwe i do tego mam halluksy, stąd mam w szafie mnóstwo szpilek, których nie jestem w stanie nosić każdego dnia. Jakiś czas temu trafiłam na botki z 8 cm szpilką w Deichmannie. Botki były z serii 5th Avenue. Po dwóch miesiącach kupiłam drugie identyczne, bo biegam w nich cały czas i świetnie się sprawdzają. Teraz kupiłam czarne uniwersalne szpilki z ciekawym wycięciem i sprawdzają się znakomicie. Nie cisną, nie powodują drętwienia stopy i są niezwykle ładne. To jedne z moich ulubionych butów. Jeśli szukacie wygodnych szpilek, warto je zmierzyć! Są ze skóry typu zamsz, więc warto je potraktować hybrydowym impregnatem. To, co cieszy najbardziej - kosztowały tylko 159 zł.

DSD 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Idealny przepis dla tych pań, które zwykły z dala omijać okolice...
Miesiące przygotowań, prób, nauka poloneza a przede wszystkim wyszukanie...
Polujesz już na buty wiosenne? Może coś z kolekcji marki Marco Tozzi...
Lubisz bardzo wysokie obcasy i mocno zabudowane buty? W tym sezonie możesz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.