Podziel sie!

altSpośród typów urody, najłatwiej rozpoznać właśnie jesień. Gładka i jasna skóra, znamiona i złote oraz rude piegi to cechy Jesieni. W jakich kolorach dobrze się prezentuje?

Skóra Jesieni jest gładka, jasna i ma ciepłą barwę od kości słoniowej po brzoskwinię. Cechy charakterystyczne dla tego typu urody to przede wszystkim znamiona i piegi, a także opalenizna w kolorze czerwonym. Oczy Jesieni przeważnie mają kolor brązowy, zielony, ale mogą też być stalowo - niebieskie lub błękitne z ciepłymi plamkami. Włosy dawniej w kolorze blond z wiekiem ciemnieją i przybierają barwy od blondu, po brąz przez różne złote, miedziane i rude odcienie. Często są naturalnie kręcone, miękkie i ciepłe. Kolory przypisane Jesieni to przede wszystkim ciepłe tonacje, które podkreślają ciepłe tony urody. Dla Jesieni bazą są brązy, czerwienie, zielenie i khaki. Jesień powinna unikać kolorów chłodnych i pasteli. Kiepsko też wygląda w czerni i jasnej bieli. Dobrze wygląda w ecru, śliwkowym, jeżynowym, turkusowym, złotym i ceglastym. Biżuteria dla Jesieni powinna być drewniana, naturalna, koralowa, drewniana. Do tego typu urody pasują wszystkie kolory ziemi. Koralowa szminka bardzo modna w tym sezonie, to właśnie odcień doskonały dla Jesieni. Jeśli masz właśnie taki typ urody, unikaj srebra i platyny. Dla Ciebie hitem tego sezonu może okazać się pomarańczowy!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Kobiety, które lubią sportowy styl życia, ale nie mają czasu lub chęci na...
W tym tygodniu w sklepach H&M pojawiły się pierwsze propozycje na...
Wiesz jakie barwy najczęściej nie pasują do urody Polek? Jeśli nie, to...
Jesień Anno Domini 2011 wita nas mnogością barw. Dominują stonowane kolory...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.