Podziel sie!

AiA 2013_konstelacje_04__IMG_0029_prevA&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską. Biżuteria tworzona jest przez mistrzów złotnictwa i jubilerów, którzy za każdym razem powołują do życia małe dzieła sztuki. Ręczne wykończenie napełnia biżuterię historią i duszą oraz podkreśla jej wyjątkowość.

Szeroki asortyment produktów, różnorodność materiałów oraz kamieni sprawia, że nikt nie przejdzie obojętnie obok wystawy, na której prezentowane są wyroby z pracowni A&A.

Skąd mistrzowie biorą inspiracje do tworzenia nowych dzieł? Z piękna otaczającego nas świata. Morze, rośliny, zwierzęta, a nawet polska historia mogą być doskonałymi motywami na biżuterię. Kolekcja KONSTELACJA jest świetnym przykładem na to, że zodiakowe konstelacje gwiazd mogą być doskonałym wzorem na biżuterię.

Piękno, tak jak miłość jest wartością niewymierną, ale w A&A każdy znajdzie biżuterię, która odda sedno, nawet najgłębszych uczuć. Te małe dzieła sztuki rodzą się z potrzeby serca, pasji i mistrzowskiego rzemiosła.

Jednak nie są one stworzone jedynie, aby lśnić i zachwycać. A&A Dom Jubilerski od lat wspiera wydarzenia kulturalne, sztukę oraz fundacje, między innymi pomaga podopiecznym Kliniki "Budzik", Fundacji "Akogo?". Czy zatem istnieje coś lepszego niż połączenie piękna, miłości i ofiarności? Zaglądając do salonów A&A znajdziecie na to pytanie odpowiedź.

Konstelacje A&A – magia gwiazd na co dzień

Trzeba by długo szukać, aby znaleźć coś równie romantycznego jak pierwszy pocałunek pod migoczącym niebem. W wielu krajach świata wierzy się, że dostrzeżenie spadającej gwiazdy może być wspaniałym znakiem - wystarczy zamknąć oczy i pomyśleć życzenie. Każdemu z nas podczas narodzin zostaje przyporządkowany znak zodiaku, który ma wpływ na nasze życie. Znaki zodiaku widoczne na niebie, to nic innego jak konstelacje gwiazd, które połączono w symboliczne kształty i nadano im nazwy. Trwając niezmienne przez wieki, stały się inspiracją dla pisarzy, malarzy i kochanków. A&A Dom Jubilerski w swojej kolekcji KONSTELACJE ma dwanaście gwiazdozbiorów odpowiadających znakom zodiaku. Eleganckie, klasyczne, a zarazem kunsztowne – takie są KONSTELACJE wykonane przez mistrzów jubilerskich A&A, którzy każdemu dziełu nadaj duszę i odpowiednią symbolikę. Zatem biżuteria z tej kolekcji jest nie tylko ozdobą, ale również talizmanem.

PODARUJĘ CI GWIAZDKĘ Z NIEBA, to myśl przewodnia magicznej kolekcji KONSTELACJE A&A.

https://www.facebook.com/domjubilerskiaia

Szukacie wyjątkowej biżuterii, która służyć będzie jako talizman? Zobaczcie KONSTELACJE!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Uruchamiamy kolejny konkurs. Tym razem do zgarnięcia jest ekskluzywna...
Kolekcja marki Bialcon Lato 2011 składa się z 6 podkolekcji. Każda z nich...
Nowa, wiosenno-letnia kolekcja HOUSE nawiązuje do różnych epok i trendów w...
W powietrzu już czuć gorące lato, aż chce się wyciągnąć z szafy ulubione...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...