Podziel sie!

15491502 10211928990369385_458474019_oPokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody, wystawa prac wrocławskiej artystki, spotkania z projektantami i stylistami. To tylko kilka atrakcji jakie przygotowano na inaugurację otwarcia pierwszego tego typu modowego concept store'u we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 44-46.

Uroczyste otwarcie oh my! odbyło się 18-tego listopada, a od 23 listopada miejsce jest dostępne dla wszystkich miłośników mody. Atrakcją wieczoru otwarcia był pokaz mody polskich projektantów: Eweliny Kosmal, Aleksandry Zgubińskiej, Zuzanny Szamockiej, czy Anny Bartuli. Kreacje z najnowszych, jesiennych kolekcji designerek zaprezentowały gościom profesjonalne modelki SPP Models. Dodatkowo odbył się pokaz mody młodych projektantów, którzy brali w konkursie i mogli przedstawić swoje prace szerszej publiczności. Prezentowane prace oceniało profesjonalne jury w składzie: Ilona Adamska, Tatiana Jachyra, Danuta Studencka-Derkacz, czy Remigiusz Kadelski - obecni w trakcie otwarcia. Projekty Adriana Lewandowskiego, Ewy Róży Wintoniak i Sylwii Ogonowskiej okazały się zwycięskie
i ich kolekcje zostaną wprowadzone do sprzedaży we wrocławskim concept storze. Wieczór otwarcia poprowadziła znana blogerka branży modowej - MAD CAT fashion, a pokaz mody przygotowała wrocławska stylistka Katarzyna Halala.

- Moda wraca na ulicę Świdnicką i od teraz także tutaj we Wrocławiu można delektować się ciekawymi i awangardowymi projektami polskich designerów mody. To właśnie projektanci mody zasugerowali nam potrzebę istnienia miejsca, w którym znajdzie się zarówno modne ubrania, nowości kolekcji, ale także porozmawia się
z klientami, doradzi, czy nawet przeprowadzi metamorfozę - mówi Marcin Wójcik, właściciel oh my! concept store.

Oh my! Concept store to nowe i modowe miejsce w samym sercu Wrocławia, przy tętniącej życiem ulicy Świdnickiej o powierzchni 150m2. Znaleźć można tutaj ubrania, buty, torebki, akcesoria oraz biżuterię polskich niezależnych polskich projektantów, w tym buty Heels Mood, ubrania Ewelina Kosmal, Aleksandra Król, Aleksandra Zgubińska Atelier, Anna Bartula, Zuzanna Szamocka, Moi – Aleksandra Ziora, Madnezz, torby Me&Bags, biżuteria Djenka, ArtMotyw, Amuletum. To także miejsce łączące modę ze sztuką - można w nim podziwiać prace Pauliny Roszuk, wrocławskiej artystki od lat tworzącej pod pseudonimem GubRoshka. Jej kolaże to sugestywne tła, często organiczne i wspaniałe kontrasty tworzące piękne, niepowtarzalne i atmosferyczne obrazy zdobiąc ściany concept store'u.

-  Showroom składa się z dużego, przestronnego pomieszczenia, bardzo dobrze oświetlonego, ale równocześnie kameralnego i eleganckiego. Można umówić się na wizytę po godzinach otwarcia czy zorganizować sesję zdjęciową - dodaje M. Wójcik.

Oh my! concept store jest czynny 7 dni w tygodniu od godz. 10:00 - 20:00. Można zorganizować w nim spotkanie z personal shopperem, sesję z fotografem, napić się pysznej kawy i poczytać modową prasę. Planowane są także pokazy i spotkania z projektantami mody oraz stylistami ubioru i wizażystami. Właściciele są również otwarci na współpracę  nowymi projektantami, by móc zaprezentować ich projekty w tej części Polski.

O kolejnych modowych markach i organizowanych spotkaniach informacje będą pojawiać się na fan page'u concept store'u.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Ostatnie raporty z rynku pracy nie wyglądają najlepiej. W najgorszej...
Wczoraj wieczorem w warszawskim Hiltonie odbył się pokaz najnowszej...
Czas wakacji nieubłagalnie się kończy. Pora wracać do pracy i...
Długo wyczekiwana wiosna rozpieszcza nas w tym roku iście letnią pogodą....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...