Poznań

logo_DIVA_baner

Studio Tańca DIVA to w pełni profesjonalne miejsce do nauki, treningu i szkolenia z zakresu tańca na rurze. Zajęcia, na które zapraszają, łączą naukę tańca i elementów akrobatycznych, przy okazji gwarantując fantastyczną zabawę. Do Waszej dyspozycji oddają dwie świetnie wyposażone sale, w których możecie ćwiczyć pod okiem wyszkolonych instruktorek.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...