Podziel sie!

Logo1Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

 Dajemy gwarancję najwyższej jakości usług, najnowszych technologii i trendów kosmetycznych.

Wieloletnie doświadczenie w branży decyduje o tym, że nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego, kto pragnie dbać o siebie w sposób najbardziej efektywny. Jedną z naszych zalet jest profesjonalna i wykwalifikowana kadra zarządzająca, wykształcony personel medyczny i kosmetyczny z szerokim doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że Klientki i Klienci mogą być pewni najwyższego poziomu usług.

U nas każdy może skorzystać z bogatej oferty zabiegów, począwszy od nieinwazyjnej KOSMETOLOGII, poprzez MEDYCYNĘ ESTETYCZNĄ, aż po LASEROTERAPIĘ.

RekomSpecjalizujemy się w depilacji laserowej. Dysponujemy najlepszymi i najskuteczniejszymi laserami diodowychmi - Light Sheer firmy Lumenis, m.in. Light Sheer ET™, Light Sheer Desire™.

Pomagamy spełniać marzenia o lepszym i piękniejszym życiu, gdyż atrakcyjny wygląd ma olbrzymie znaczenie - wzmacnia poczucie własnej wartości, poprawia samopoczucie, pomaga osiągać sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Właśnie dlatego... dajemy Ci powody, by pokochać swoją skórę!

 

ROYAL LASER ESTETIC

ul. Ruska 50/1,
50-079 Wrocław
tel. 71 341 73 74

www.royallaser.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.